Hotel Minor České Budějovice ubytování

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
142
Nabídka

Hotel Minor České Budějovice.
Hotel Minor České Budějovice je ve městě mezi hotely a penziony vyhledávané levné ubytování vhodné pro pracovní cesty a dovolenou.
Ubytování České Budějovice levně, Hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch.
Hotel Minor České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky.
Hotel Minor levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Restaurace ubytování České Budějovice Hotel Minor Vám nabídne Vám výborné snídaně a večeře.
Hotel Minor ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek.

Firma
Adresa:
Školní 8
Obec:
České Budějovice
PSČ:
37010
Země:
Česká republika
IČ:
15804038
Domovská stránka:
Počet zaměstnanců:
1 - 10
Profil firmy:
Hotýlek Hotel Minor České Budějovice. Hotýlek Hotel Minor České Budějovice je ve městě mezi hotely a penziony vyhledávané levné ubytování vhodné pro pracovní cesty a dovolenou. Ubytování České Budějovice levně, hotýlek Hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch. Hotýlek Hotel Minor České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky. Hotýlek Hotel Minor levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště.
Kontakt
Telefon:
387 314 949