Projekty v zemích SSSR

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
1679
Nabídka

Nabízíme projekty, které jsou připraveny k realizaci od našich  obchodních partnerů ze zemích bývalého SSSR.

Nabízené projekty obsahují zpracovanou studii proveditelnosti: (např.  harmonogram projektu, finanční analýzy, analýzy rizik, lidské zdroje,  technické řešení projektu, monitorovací indikátory, rozpočty, územní  dopady apod.)

Zároveň úzce spolupracujeme s velkou projekční kanceláří v RF s  velkým procentem realizací, i pro ně rovněž hledáme dodavatele  různých technologií pro projekty.

O projektech a poskytnutí těchto informací jsme ochotni jednat s  potencionálními zájemci.

V současné době jsou v Rusku vypsány programy na obnovu a rozvoj  zemědělství včetně zpracovatelských technologií (mléka, masa ovoce a  zeleniny atp.). Dále jsou vyhlášeny programy na obnovu energetiky,  ekologické projekty týkající se likvidace odpadů, spalovny energetická  centra, ČOV, BPS atp..

Naše firma spolupracuje s informacemi, které jsou připravovány a  vyhodnocovány na nejvyšší úrovni RF, máme informace o přípravě mnoha  projektů v jednotlivých guberniích RF a zemích bývalého SSSR. Nyní  jsou konkrétní možnosti pro český průmysl zejména v oblasti budování  infrastruktury města a  celých oblasti,  jako např. výstavba obytných a  kancelářských objektů, dětských školek, sportovišť (jako např.  zimních stadionů), energetika a teplo, vodovody a kanalizace, dopravní  infrastruktura, zemědělské objekty jako kravíny, prasečáky,  slepičárny atp., průmyslové skleníky, sklady ovoce a zeleniny, sklady  chladírny a mrazírny, přípravny krmných směsí, výstavba pivovarů,  budování kulturních areálů, nemocnic a zdravotnických zařízeni a  řada dalších projektů.

Dále se jedná o možnosti pro firmy se zaměřením například  pro  dřevozpracující průmysl a těžbu dřeva, výroba stavebních a dodávky  stavebních materiálů a sanitární keramiky, ale také potravinářský a  zpracovatelský průmysl atd.

Přístup k projektům máme v RF díky vytvořeným dlouholetým kontaktům  a vazbám na úrovni nejvyšších, gubernií a starostů měst.

Neváhejte nás kontaktovat, případně nám zašlete nezávaznou informaci  o Vašich možnostech, referencích, abychom Vás mohli doporučit k  případnému zařazení do seznamu potencionálních dodavatelů  (importérů). Tyto informace budou sloužit pro lepší orientaci  gubernátorů (gubernií) pro vyplňování úkolů (projektů) stanových v  jednotlivích guberniích RF.
 

Galerie: 
obrázky nevloženy
Dokumentace: 
dokumenty nevloženy
Video: 
video nevloženo
Firma
Adresa:
Brněnská 2806/71
Obec:
Jihlava
PSČ:
58601
Země:
Česká republika
IČ:
46974482
Profil firmy:
Pro naše klienty a naše zákazníky dále zajišťujeme: - projekty - kontakty na poptávající - zpracování business plánů - marketingové výzkumy - analýzy trhu - financování projektů - realizaci obchodních případů Máme dlouhodobé zkušenosti s realizací obchodů a zajištěním kontraktů v zemích bývalého SSSR.
Kontakt
Telefon:
602741457