Energy drink z přírodních surovin - bez taurinu

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
1455
Nabídka

Společnost Saxos cz s r.o se stala výhradním dovozcem nového LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE . Tento nápoj je absolutní novinka v ČR a SR ve světě limonád. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu. Z 99,99 % ji tvoří organické látky. Mintanine je první opravdová alternativa ke klasickým energy drinkům. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. Mintanine má ledově modrou barvu , je bez TAURINU a výborně se hodí do míchaných nápojů. Německá výroba pak potvrdí kvalitu a nezávadnost produktu. Hledáme obchodní partnery a distributory této novinky z celé české a slovenské republiky.

Dokumentace: 
Video: 
video nevloženo
Firma
Adresa:
Veveří19
Obec:
Brno
PSČ:
60200
Země:
Česká republika
IČ:
03278077
Profil firmy:
Naše společnost se stala výhradním dovozcem nového německého LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE .Jedná se kofeinovou limonádu 21 století. Nápoj je vyroben z 99,99 % z přírodních surovin, neobsahuje taurin, aspartam či inositol. Energii dodává kofein z přírodní guarany.
Kontakt
Telefon:
+420773031091

Další nabídky nebo poptávky firmy

Poptávka

Česká republika

Hledáme obchodní zástupce partnery pro prodej a distribuci absolutní novinky ve světě limonád na české a slovenském trhu. Naše společnost je ...

Poptávka

Česká republika

Hledáme odběratele a obchodní partnery nového LIFESTYLE Drinku - MINTANINE na našem trhu.

Společnost Saxos cz s r.o se stala výhradním ...