Domluvíte se anglicky? NE?

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
253
Nabídka

Tak se podívejte na důvody, které vám v tom brání (ale už nemusí). Všechny mají jedno společné : mají řešení, které vám umožní změnit úhel pohledu na staré známé věty, které jste si zvykli říkat a kterým jste uvěřili. Ale možná, že je všechno trochu jinak. Najděte svůj důvod a nechte ho minulosti.

Objevte kouzlo angličtiny. Krok po kroku, pár minut denně a za rok se slušně domluvíte. Studujte z pohodlí domova. Kdykoliv máte chuť, čas a připojení k internetu. Zvládne to každý.

https://jcpservissystem.cz/jcpservissystem/kurzy/kurzyonline/anglictina/

Dokumentace: 
dokumenty nevloženy
Video: 
video nevloženo
Firma
Adresa:
Lidická 700/19
Obec:
602 00 Brno Veveří
PSČ:
602 00
Země:
Česká republika
IČ:
03398765
Domovská stránka:
Profil firmy:
Poradenská činnost v oblasti bezpečnosti práce, revize, prohlídky a zkoušky určených technických zařízení. Organizujeme kurzy a odborné zkoušky pro obsluhu plošin a obsluhu jeřábů, pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou v rozsahu použivatel protipádové osobní ochrany. Ve spolupráci s partnerskou firmou provozujeme E-lerning angličtiny.
Kontakt
Telefon:
607949039

Další nabídky nebo poptávky firmy

Nabídka

Česká republika

Základní kurz pro vazače břemen (školení poprvé). Vhodné pro všechny, kdo manipulují s břemeny s pomocí jeřábu ovládaného ze země nebo dálkově a...

Nabídka

Česká republika

Získejte řidičák na plošinu. Naučte se, bezpečnostní pravidla pro ochranu života na plošině a ve výškách. Získejte zalosti pro předcházení úrazům...

Nabídka

Česká republika

Máte málo času, nechcete platit drahé kurzy a čekat až přijde lektor? Studujte obchodní angličtinu on-line :

- místo hodinového kurzu 20...