Obsluhujte plošiny bez rizika ohrožení života a majetku ! (JM kraj)

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
348
Nabídka

Získejte řidičák na plošinu. Naučte se, bezpečnostní pravidla pro ochranu života na plošině a ve výškách. Získejte zalosti pro předcházení úrazům a hmotným škodám.

POZOR - kurzy nejsou pro ty, kdo kašlou na bezpečnost a riskují pro pár kaček bez ohledu na následky. Pokud vám jde jen "o papíry", ztrácíte čas - naše služby nejsou pro vás. Hledejte jiného dodavatele, protože nám na kvalitě záleží.

Katalog kurzů zde :
https://obsluhaplosinjc.cz/obsluhaplosinjc/kurzy/

Firma
Adresa:
Lidická 700/19
Obec:
602 00 Brno Veveří
PSČ:
602 00
Země:
Česká republika
IČ:
03398765
Domovská stránka:
Profil firmy:
Poradenská činnost v oblasti bezpečnosti práce, revize, prohlídky a zkoušky určených technických zařízení. Organizujeme kurzy a odborné zkoušky pro obsluhu plošin a obsluhu jeřábů, pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou v rozsahu použivatel protipádové osobní ochrany. Ve spolupráci s partnerskou firmou provozujeme E-lerning angličtiny.
Kontakt
Telefon:
607949039

Další nabídky nebo poptávky firmy

Nabídka

Česká republika

Základní kurz pro vazače břemen (školení poprvé). Vhodné pro všechny, kdo manipulují s břemeny s pomocí jeřábu ovládaného ze země nebo dálkově a...

Nabídka

Česká republika

Máte málo času, nechcete platit drahé kurzy a čekat až přijde lektor? Studujte obchodní angličtinu on-line :

- místo hodinového kurzu 20...

Nabídka

Česká republika

Tak se podívejte na důvody, které vám v tom brání (ale už nemusí). Všechny mají jedno společné : mají řešení, které vám umožní změnit úhel pohledu...