Penzion Minor ubytování České Budějovice

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
727
Nabídka

Penzion Minor se nachází nedaleko centra i výstaviště České Budějovice, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Využijete-li tuto nabídku ubytování v Českých Budějovicích, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové ubytování, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Všechny pokoje penzionu jsou komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, minibarem a wi-fi internetovým připojením.

Levné ubytování České Budějovice Minor může být Vaším výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.

Firma
Adresa:
Školní 8
Obec:
České Budějovice
PSČ:
37010
Země:
Česká republika
IČ:
28138601
Domovská stránka:
Počet zaměstnanců:
1 - 10
Roční obrat:
1 milion - 10 milionů Kč
Profil firmy:
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice je určeno hostům, kteří hledají ve městě kvalitní pobyt se snídaní, nedaleko centra města i výstaviště, ať jsou to manželské páry, mladí i senioři, nebo rodiny s dětmi. Ubytování patří mezi oblíbené levné hotely a penziony v Českých Budějovicích, vhodné pro rodinnou dovolenou nebo služební cesty a pracovní skupiny. Ubytování České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti, nepřetržitě monitorován kamerou se záznamem.
Kontakt
Telefon:
387 314 949