Kompletní servis vozidel

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
777
Nabídka

NABÍDKA KOMPLETNÍHO SERVISU VAŠICH VOZIDEL
NÁŠ AUTOSERVIS SE ZABÝVÁ KOMPLETNÍ OPRAVOU OSOBNÍCH A DODÁVKOVÝCH VOZIDEL VŠECH ZNAČEK, VČETNĚ PŘÍVĚSŮ. PROVÁDÍME VEŠKERÉ PRÁCE ZAČÍNAJE GARANČNÍMI PROHLÍDKAMI, DIAGNOSTIKOU VŠECH ELEKTRICKÝCH SYSTÉMŮ, DŮKLADNOU KONTROLOU A PROFESIONÁLNÍ OPRAVOU BRZDOVÝCH SOUČÁSTÍ, VÝMĚNY ROZVODOVÝCH MECHANISMŮ MOTORU, VČETNĚ ŘETĚZOVÝCH, ČIŠTĚNÍM BENZÍNOVÝCH A DIESLOVÝCH VSTŘIKOVACÍCH SYSTÉMŮ SPECIÁLNÍ CHEMIÍ BEZ DEMONTÁŽE SOUČÁSTÍ, GENERÁLNÍMI OPRAVAMI MOTORŮ A PŘEVODOVEK, SERVISEM PODVOZKU AUTOMOBILU, VČETNĚ SEŘÍZENÍ SBÍHAVOSTI NÁPRAV, PNEUSERVISNÍMI PRÁCEMI, OPRAVAMI DEFEKTŮ A VYVÁŽENÍ KOL, DESINFEKCE, DIAGNOSTIKA A OPRAVY KLIMATIZACÍ, PŘÍPRAVOU A NÁSLEDNÝM PROVEDENÍM STÁTNÍ TECHNICKÉ KONTROLY STK, VÝMĚNY SPOJKOVÝCH SETŮ, OPRAVAMI A VÝMĚNOU VÝFUKOVÝCH SYSTÉMŮ. S POMOCÍ NAŠICH PARTNERŮ ZAJISTÍME GO ALTERNÁTORŮ, STARTÉRŮ, VSTŘIKOVACÍCH TRYSEK A ČERPADEL, OPRAVY KAROSERIÍ, LAKOVÁNÍ VOZIDEL, VÝMĚNY AUTOSKEL.
S NAŠÍ SÍTI DODAVATELŮ NÁHRADNÍCH DÍLŮ JSME SCHOPNI VELICE PRUŽNĚ REAGOVAT NA NASTÁLOU SITUACI A VOZIDLO OPRAVIT V DANÝ DEN DLE ROZSAHU OPRAVY S MOŽNOSTÍ PROCENTUÁLNÍ SLEVY ND. JAKO SLUŽBU NAVÍC NABÍZÍME ODVOZ A NÁSLEDNÝ DOVOZ VOZIDLA ZE SÍDLA FIRMY, ČI BYDLIŠTĚ. SAMOZŘEJMOSTÍ JE I ODTAH NEPOJÍZDNÉHO VOZU, ČI MENŠÍ OPRAVY NA MÍSTĚ.
NAŠÍ MECHANICI JSOU S MINIMÁLNĚ DESETILETOU PRAXÍ, MAJÍ PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP K PROVÁDĚNÉ PRÁCI A JSOU VYUČENI PRO VŠECHNY TYPY VOZIDEL A MOTORŮ.

Galerie: 
obrázky nevloženy
Dokumentace: 
dokumenty nevloženy
Video: 
video nevloženo
Firma
Adresa:
Horymírova 22
Obec:
Ostrava
PSČ:
70030
Země:
Česká republika
IČ:
75568128
Profil firmy:
NABÍDKA KOMPLETNÍHO SERVISU VAŠICH VOZIDEL NÁŠ AUTOSERVIS SE ZABÝVÁ KOMPLETNÍ OPRAVOU OSOBNÍCH A DODÁVKOVÝCH VOZIDEL VŠECH ZNAČEK, VČETNĚ PŘÍVĚSŮ. PROVÁDÍME VEŠKERÉ PRÁCE ZAČÍNAJE GARANČNÍMI PROHLÍDKAMI, DIAGNOSTIKOU VŠECH ELEKTRICKÝCH SYSTÉMŮ, DŮKLADNOU KONTROLOU A PROFESIONÁLNÍ OPRAVOU BRZDOVÝCH SOUČÁSTÍ, VÝMĚNY ROZVODOVÝCH MECHANISMŮ MOTORU, VČETNĚ ŘETĚZOVÝCH, ČIŠTĚNÍM BENZÍNOVÝCH A DIESLOVÝCH VSTŘIKOVACÍCH SYSTÉMŮ SPECIÁLNÍ CHEMIÍ BEZ DEMONTÁŽE SOUČÁSTÍ, GENERÁLNÍMI OPRAVAMI MOTORŮ A PŘEVODOVEK, SERVISEM PODVOZKU AUTOMOBILU, VČETNĚ SEŘÍZENÍ SBÍHAVOSTI NÁPRAV, PNEUSERVISNÍMI PRÁCEMI, OPRAVAMI DEFEKTŮ A VYVÁŽENÍ KOL, DESINFEKCE, DIAGNOSTIKA A OPRAVY KLIMATIZACÍ, PŘÍPRAVOU A NÁSLEDNÝM PROVEDENÍM STÁTNÍ TECHNICKÉ KONTROLY STK, VÝMĚNY SPOJKOVÝCH SETŮ, OPRAVAMI A VÝMĚNOU VÝFUKOVÝCH SYSTÉMŮ. S POMOCÍ NAŠICH PARTNERŮ ZAJISTÍME GO ALTERNÁTORŮ, STARTÉRŮ, VSTŘIKOVACÍCH TRYSEK A ČERPADEL, OPRAVY KAROSERIÍ, LAKOVÁNÍ VOZIDEL, VÝMĚNY AUTOSKEL. S NAŠÍ SÍTI DODAVATELŮ NÁHRADNÍCH DÍLŮ JSME SCHOPNI VELICE PRUŽNĚ REAGOVAT NA NASTÁLOU SITUACI A VOZIDLO OPRAVIT V DANÝ DEN DLE ROZSAHU OPRAVY S MOŽNOSTÍ PROCENTUÁLNÍ SLEVY ND. JAKO SLUŽBU NAVÍC NABÍZÍME ODVOZ A NÁSLEDNÝ DOVOZ VOZIDLA ZE SÍDLA FIRMY, ČI BYDLIŠTĚ. SAMOZŘEJMOSTÍ JE I ODTAH NEPOJÍZDNÉHO VOZU, ČI MENŠÍ OPRAVY NA MÍSTĚ. NAŠÍ MECHANICI JSOU S MINIMÁLNĚ DESETILETOU PRAXÍ, MAJÍ PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP K PROVÁDĚNÉ PRÁCI A JSOU VYUČENI PRO VŠECHNY TYPY VOZIDEL A MOTORŮ.
Kontakt
Telefon:
733458687