Milenecký azyl České Budějovice

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
2409
Nabídka

Milenecký azyl České Budějovice je Vám k dispozici, vůbec nezáleží na Vaši sexuální orientaci, každému je jedno z jakého důvodu se ubytujete a nikdo tomu nevěnuje žádnou pozornost. Pro každého jste běžní ubytovaní hosté.
Milenecký azyl České Budějovice pro zamilované páry či dvojice, které hledají absolutní diskrétnost a příjemné prostředí na úrovni.
Náš hodinový hotel České Budějovice Vám nabídne soukromí, čistotu, pohodu a klid.
Milenecké azyly – hodinové hotely České Budějovice se těší na Vaši návštěvu. Dopřejte si to nejlepší.
Diskrétní azyl pro milence v Českých Budějovicích, kde si můžete splnit i ty nejtajnější erotické sny v příjemném intimním prostředí.
Krátkodobé milenecké ubytování v Českých Budějovicích na 3 hodiny, pouze v denní době od 9 do 15 hodin.
V hodinovém hotelu České Budějovice můžete jen odpočinout a relaxovat. Diskrétní parkování na uzavřeném parkovišti je pro Vás samozřejmě zdarma.
Užijte si každou minutu v Českých Budějovicích v azylu pro milence na maximum.

Galerie: 
Dokumentace: 
Video: 
video nevloženo
Firma
Adresa:
České Budějovice, Školní 8, 370 10
Obec:
České Budějovice
PSČ:
37010
Země:
Česká republika
IČ:
28107730
Domovská stránka:
Profil firmy:
Maximální hygiena a čistota v hodinovém hotelu České Budějovice je největší prioritou. Milenecký azyl se nachází v Českých Budějovicích ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě města, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti Pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, nebo svého milého během dne, hodinový hotel České Budějovice nabízí milenecké ubytování v příjemném prostředí, v době od 9 do 15 hodin, nebo v jiném čase na základě předchozí tel. dohody s recepcí. Milenecké azyly a hodinové hotely jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb diskrétního ubytování pro zamilované. Přijeďte si do mileneckého azylu České Budějovice užít a zapomenout na starosti všedních dnů. Hodinový hotel v Českých Budějovicích Vám umožní užít si diskrétně se svou milenkou či milencem krásné intimní chvíle v kvalitně vybavených pokojích. Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci hodinového hotelu klíče od pokoje může pouze jeden z milenců. Druhý partner (partnerka) do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup je pro azyl pro milence České Budějovice samozřejmostí.
Kontakt
Telefon:
721589838