Nabídka volné výrobní kapacity - kovoobrábění, zámečnictví, výroba strojů, projekce a elektro

Záložky

Země: 

Česká republika

Počet zobrazení: 
480
Nabídka

Jsme strojírenská výrobní firma, která v letošním roce významně investovala do pořízení nových strojních technologií.

Vytvořili jsme tak nová pracovní místa a v současné době máme určitou část volné výrobní kapacity, kterou bychom Vám tímto rádi nabídli. Jsme zaměřeni zejména na zakázkovou výrobu jednoúčelových strojů a linek, automatizaci a modernizaci stávajících pracovišť, ale i na klasické zámečnické práce, drobné práce, včetně servisu a výroby dílů do strojů od různých výrobců.

Na našem trhu působíme již 25 let a jsme zaměřeni zejména na průmyslová odvětví automotive, veškerá odvětví textilního průmyslu, včetně velmi specifických, jako jsou nanotextílie, kevralové materiály, skelné látky.
Dodáváme technologie také pro obory zdravotnictví, strojírenství, recyklace PUR pěn, oděvnictví, čalounictví, zahradnictví, obalové technologie aj. Umíme rovněž zpracovávat materiály, jako jsou folie, pryže, plasty, plachtoviny, buničiny, okcel celulózy a další rozličné materiály.

Galerie: 
obrázky nevloženy
Video: 
Firma
Adresa:
Slovany 3051
Obec:
Dvůr Králové nad Labem
PSČ:
54401
Země:
Česká republika
IČ:
27471489
Domovská stránka:
Počet zaměstnanců:
10 - 50
Profil firmy:
Zakázková výroba jednoúčelových strojů a zařízení dle specifikace zákazníka. Strojírenská výroba konvenční třískové obrábění (soustružení, frézování, vrtání a broušení), ruční svařování v ochranné atmosféře, montáže celků. Elektro oddělení a servisní oddělení vč. montážních prací. Programování řídících systémů Siemens, Omron, Unitronics a Kinco. Vlastní projekční kancelář.
Kontakt
Telefon:
732898932

Další nabídky nebo poptávky firmy

Nabídka

Česká republika

Společnost ROBEX DK s.r.o. je zaměřena zejména na zakázkovou výrobu jednoúčelových strojů nejen pro textilní, čalounický a automotive průmysl....

Nabídka

Česká republika

Hlavním činností společnosti ROBEX DK s.r.o. je zakázková výroba jednoúčelových strojů, zejména pro textilní, čalounický a automotive průmysl....

Nabídka

Česká republika

Jsme strojírenská výrobní firma, která v letošním roce významně investovala do pořízení nových strojních technologií.

Vytvořili jsme tak...